Mérnök, műszaki, villamossági

Tapasztalattal rendelkező tervezőmérnöknek állás Esztergomban

Munkavégzés helye: Esztergom
2013. 11. 21. 13:02

Szeretnél alkotni, tervezni? Szeretnél valami újat létrehozni a gyártástechnológia világában? Szeretnél egy nemzetközileg elismert csapat tagja lenni? Vonz a lehetőség, hogy egy multinacionális autóipari beszállítónak dolgozhass? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz!

Tervezőmérnök

Főbb feladatok:

  • Új fröccsöntő szerszámok tervezése
  • Régi szerszámok felújításának tervezése
  • Termelési és gyakorlati tapasztalatok felhasználásával kísérletek végzése

Amit kérünk:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan mechatronikai, gépgyártástechnológiai, gépészmérnöki)
  • Fröccsöntési ismeretek
  • CAD ismeretek /Creo 2 ismeretek
  • Íráskészség angol és/vagy német nyelven
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Előny: Pro E ismerete)
  • Minimum 2 éves fröccsszerszám tervezésben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Melegétkezési támogatás
  • Karácsonyi prémium
  • Ingyenes nyelvoktatás és sportolási lehetőség

Jelentkezés módja: részletes szakmai önéletrajzzal az alábbi email-címen: jelentkezes@mediatorpolleo.com vagy közvetlenül tanácsadónknál.
Kapcsolattartó: Palincsák Enikő, HR tanácsadó
Email: palincsak.eniko@mediatorpolleo.com