Tehergépkocsi szerelő álláslehetőség Leányvár

Tagscherer Kft.
Leányvár
2023. 06. 28.

Leányvári (Komárom-Esztergom megye) teherautó-szerelő műhelyünkbe önállóan dolgozni tudó szakembert keresünk!

Családi cégünk több, mint 25 éve foglalkozik építőanyagok kereskedelmével és szállításával. Teherautóinkat elsősorban telephelyünkön lévő saját műhelyünkben szervizeljük, ide keressük legújabb kollégánkat. Műhelyünkben minden adott, önálló munkavégzésre alkalmas szakember jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Cégünk saját tehergépjárműveinknek szerelése és karbantartása

Elvárások

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzési képesség
  • MAN és Mercedes típusú teherautók szerelésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, teljes munkaidős, stabil munkahely
  • Szabad hétvégék
  • Fedett, fűtött szerelőműhely
  • Igényes munkakörnyezet, minden eszköz biztosított
  • Igény esetén munkaruházat biztosítása
  • Versenyképes jövedelem
  • Nálunk dolgozó munkatársainknak garantáltan minden hónap 5.-ig kifizetjük a bérüket

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott