Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő állás Piliscséven azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Piliscsév
2019. 01. 03. 09:37

A Műszaki Könyvkiadó Kft. a hazai tankönyvpiac meghatározó szereplőjeként munkatársat keres könyvelési részlegére az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

  • A Társaság naprakész könyvelési feladataiban való részvétel
  • Vevő és szállítói számlák-, bank könyvelése
  • Önköltség számítása, készletgazdálkodási feladatok
  • Időszakosan szerzői honoráriumok elszámolása
  • Vevőkintlévőség folyamatos figyelése, ellenőrzése, követeléskezelés
  • Adóbevallások és éves beszámolók határidőre történő elkészítése és elektronikus benyújtása
  • Havi, negyedéves és éves zárások végrehajtása
  • Év végi könyvviteli zárás és az éves beszámoló, valamint az évzáráshoz tartozó analitikák elkészítése
  • Számviteli politika, számviteli szabályzatok frissítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, bankokkal, támogatókkal
  • A Társaság vezetése által meghozott stratégiai döntések pénzügyi, gazdasági előkészítése és támogatása
  • Egyéb pénzügyi, számviteli adminisztráció, különböző kimutatások elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Könyvelőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (számviteli/pénzügy területen)
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos Excel tudás)
  • Számviteli, adó és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • Az ideális jelöltre jellemző az önálló munkavégzés, proaktivitás, precizitás és szakmai profizmus

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kulcs-Soft programok ismerete
  • Bookstore készletkezelő és számlázó program ismerete
  • Adótanácsadói végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete (írásban)
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes, önálló kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség

Jelentkezési határidő: 2019.01.31

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a megadott e-mail címre: allashirdetes@mkkonyvkiado.hu

Munkavégzés helye: 2519 Piliscsév, Topol u. 3.