Adminisztráció, irodai munka

Raktáros, anyagmozgató állás Esztergomban, juttatásokkal

Munkavégzés helye: Esztergom
2018. 11. 07. 10:48

Az EURASIA LOGISTICS Kft. esztergomi „keleti” raktárába, két-műszakos váltott munkarendbe keres munkatársakat

Raktáros, anyagmozgató
munkakörbe

Feladatok:
• Kézi anyagmozgatás
• Raktári anyagkezelés, ellenőrzés, áruátvétel (autóalkatrészek)

Elvárások:
• Minimum Általános Iskolai végzettség
• Erkölcsi bizonyítvány
• Jó fizikai állapot, teherbírás, jó állóképesség

Előnyt jelent:
• Targonca vezetői jogosítvány és / vagy gyalogkíséretű targonca kezelői jogosítvány
• Számítógépes készlet-nyilvántartási rendszerek

Amit kínálunk:
• Alapbéren felüli megemelt pótlékok (megemelt jelenléti pótlék, teljesítmény pótlék, műszakpótlék, túlóra pótlék), juttatások (étkezési támogatás, pénzbeli juttatás, munkába járás, négyhavonta bónusz)
• Két-műszakos váltott munkarend, H-P (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
• Munkaruhát

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Várjuk a jelentkezők fényképes önéletrajzait a hr@eurasia.hu e-mail címre, vagy postai úton az Eurasia Logistics Kft. 2500 Esztergom, Mátyás király u. 46. címre.