Páciens koordinátor-irodai asszisztens állás Esztergomban

Haladó kommunikációs-és szervező képességekkel (szóban és írásban egyaránt) rendelkező kezdő vagy tapasztalt
páciens koordinátort-irodai asszisztenst keresünk. Az említett képességek alapfeltételek.

Kérjük, hogy amennyiben érdekelné a fenti lehetőség, úgy küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint
rövid és lényegretörő szándéknyilatkozatát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Páciensek fogadása, telefonos és e-mailes ügyintézés, páciensekkel való kapcsolattartás, pénzkezelés és számlázás, irodai adminisztratív munkák ellátása.

Elvárások

  • Kíváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!