Ingatlanközvetítő munkatársakat keresünk Esztergomban

Az IMMO1 Ingatlanforgalmazó Hálózat, 2021 legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, keres megbízható, intelligens kollégát / kolléganőt ingatlanközvetítői munkakörre Esztergom és 30 km-es vonzáskörzetére. Párkány környékéről is várjuk a jelentkezőket.

Munkavégzés helye: Esztergom és 30 km-es vonzáskörzete.

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, küld el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A siker tanulható

A minőség számít

Feladatok

  • Ingatlan felkutatás, értékesítés és az ezzel járó teljes szervezés, adminisztráció.

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • Nyitott és szívesen tanul.
  • Csapatjátékos
  • Jól kommunikál, a problémák kihívást jelentenek számára.
  • Igényes önmagára és környezetére.
  • Vállalkozói mentalitás és szorgalom jellemzi.
  • Iskolai végzettség: min. érettségi.
  • Saját személygépkocsi, B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Ingatlanszakmában eltöltött tapasztalat és angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

Amit az Immo1 Franchise nyújt:

  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem lehetősége.
  • Rugalmasan alakítható munkaidő.- Folyamatos szakmai támogatás, magasszintű képzések.- Izgalmas, változatos munka egy összetartó, támogató csapatban.
  • Országos hálózat
  •  A jól működő franchise megkönnyíti és felgyorsítja a sikerhez vezető utat, a rendszer és a folyamatok kidolgozattak, csak bele kell illeszkedned.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!