Operátor állás Esztergomban

Amerikai tulajdonú, autóiparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk betanított munkás / operátor munkakörbe munkatársakat esztergomi munkavégzéssel.

Ha szeretnél elköteleződni, egy jó hírű támogató szervezetben, ahol a munkád és TE magad is kiemelten fontos vagy, akkor jelentkezz most!

Feladatok

  • Napi termelési feladatok végrehajtása
  • Összeszerelőgépek biztonságos működtetése
  • Javítások, összeszerelő berendezések módosítása, üzembe helyezése
  • Minőség-ellenőrzés
  • Karbantartási munkálatok
  • Válogatás, elkülönítés, selejtek kiszűrése

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, monotonitás tűrés
  • Önálló munkavégzés
  • Munkavédelmi előírások szigorú betartása
  • Folyamatos munkarend (12 óra) vállalása

Előnyök

  • A hasonló gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások (13. havi fizetés)
  • Ajánlási program (70.000 Ft/fő, próbaidő letelte után)
  • Fizetési előleg, 6 ledolgozott munkanap után
  • Kedvezményes meleg étkezés
  • Mentori támogatás
  • Ingyenes céges buszjáratok Esztergom 40 km-s körzetéből
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Magyarországi mukavégzést (ESZTERGOM)
  • Stabilitást Pozícióhoz tartozó elvárások:

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott