Irodai adminisztrátor - asszisztens állás Esztergomban

Téged keresünk, ha:

  • Megbízható vagy. Szereted, ha a vezetőd az elvárások mellett a munkád is megbecsüli.
  • Ha optimista vagy és a pohár félig teli!
  • Ha pontos vagy odafigyelsz a munkádra, jól és mindig udvariasan kommunikálsz!

Várjuk jelentkezésed fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal.

Munkavégzés helye: Esztergom / belváros.

Hétköznap : 08:00-15:00 -ig / 7 órás bejelentett állás

Feladatok

  • Ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Napi adminisztratív tevékenységek Excel táblák frissítése,
  • Hirdetések megírása / feladása,
  • Ajánlatok készítése,
  • Kapcsolattartás régi és új Ügyfeleinkkel,
  • Bejövő hívások kezelése: Udvarias telefonos kiszolgálás,
  • Bejövő hívások kezelése: Annál is udvariasabb telefonos kiszolgálás,
  • Termék adatlapok megírása, frissítése.
  • Adatbázisaink frissítése / javítása feltöltése.Excel táblák készítése,
  • Termék adatlapok megírása / szövegezése,
  • Webáruház karbantartása,

Elvárások

  • Érettségi,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!