Esztergomban részmunkaidős takarítónői állás

Megbízható, munkájára igényes, részmunkaidős takarítónőt keresünk, iroda és szociális helyiségek takarítására.

A takarítandó egység az esztergomi ipari parkban található, a bejárást egyénileg kell megoldani.

A takarítandó egységhez közel van a vasútállámás, távolsági és helyi járatos autóbusz közlekedés, valamint az ipari parkban a kerékpáros közlekedéshez kiépített, megvilágított kerékpárút található.

A munkavégzés ideje délután 16:00 órától - 21:00 óráig, hétfőtől péntekig tartó munkaidővel.

Elsősorban esztergomi lakóhelyű, jó fizikumú nyugdíjasok jelentkezését várjuk.

Érdeklődni rövid bemutatkozással lehet.

Telefonon: kizárólag munkaidőben, hétfőtől-péntekig 8 és 16 óra között. A tlefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Iroda és szociális helyiségek takarítás.

Elvárások

  • Iskolai végzettség 8 általános.
  • Erkölcsi bizonyítvány.
  • Önmagára és munkájára igényes, precíz munkavégzés.
  • Takarításban eltöltött idő.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott