Gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelő kollégát keresünk Esztergomban

Könyvelés Okosan Kft.

Könyvelő, könyvvizsgáló

Munkavégzés helye: Esztergom

2020. 11. 02.

Kis létszámú könyvelőirodába keresünk társas vállalkozások és egyéni vállalkozók könyvelési adatainak teljeskörű feldolgozásához, bevallások elkészítéséhez, bér és munkaügyi nyilvántartásainak vezetéséhez gyakorlattal rendelkező regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat.

A jelentekezéshez kérjük szíveskedjen bemutatkozó levelet és bérigény megjelöléssel készített önéletrajzot küldeni részünkre.

Feladatok

  • vevői számlák ellenőrzése és könyvelése
  • szállítói számlák ellenőrzése és könyvelése
  • készpénzes számlák ellenőrzése és könyvelése
  • bankbizonylatok könyvelése
  • vegyes feladások könyvelése
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • vevői / szállítói egyeztetések (nyitott számlák kezelése)
  • ÁFA bevallás elkészítése
  • bérszámfejtés, bevallások elkészítése
  • adatbejelentések, munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • közreműködés az év végi zárási feladatokban
  • kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárások

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • rugalmas, vidám személyiség

Előnyök

  • RLB program ismerete

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint
  • Barátságos, dinamikus környezet
  • Fejlődési lehetőség