Gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelő kollégát keresünk Esztergomban

Kis létszámú könyvelőirodába keresünk társas vállalkozások és egyéni vállalkozók könyvelési adatainak teljeskörű feldolgozásához, bevallások elkészítéséhez, bér és munkaügyi nyilvántartásainak vezetéséhez gyakorlattal rendelkező regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat.

A jelentekezéshez kérjük szíveskedjen bemutatkozó levelet és bérigény megjelöléssel készített önéletrajzot küldeni részünkre.

Feladatok

  • vevői számlák ellenőrzése és könyvelése
  • szállítói számlák ellenőrzése és könyvelése
  • készpénzes számlák ellenőrzése és könyvelése
  • bankbizonylatok könyvelése
  • vegyes feladások könyvelése
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • vevői / szállítói egyeztetések (nyitott számlák kezelése)
  • ÁFA bevallás elkészítése
  • bérszámfejtés, bevallások elkészítése
  • adatbejelentések, munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • közreműködés az év végi zárási feladatokban
  • kapcsolattartás ügyfeleinkkel

Elvárások

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • rugalmas, vidám személyiség

Előnyök

  • RLB program ismerete

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint
  • Barátságos, dinamikus környezet
  • Fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!