Karbantartó állás Esztergomban

Strigonium Zrt.
Esztergom
2020. 10. 28.

Strigonium Zrt. Ingatlankezelési Osztálya karbantartó kollégát keres.

Főként pályakezdők jelentkezését várjuk.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Feladatok

  • A társaság kezelésében lévő ingatlanokban felmerülő karbantartási munkák elvégzése

Elvárások

  • Épületkarbantartásban való jártasság és szakmai tapasztalat
  • Asztalos, vagy egyéb épületkarbantartáshoz kapcsolódó szakképzettség,

Előnyök

  • Megbízhatóság, önálló precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli juttatás,
  • Változatos feladatok és munkakörnyezet,
  • Útiköltség térítés
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános