Álláslehetőség karbantartó munkakörben Esztergomban

ÁLLÁSFELHÍVÁS - KARBANTARTÓ

Az esztergomi Szent Adalbert Központ karbantartó munkatársat keres teljes munkaidőre!

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

  • Karbantartási feladatok elvégzése, épületek állagmegóvása
  • Meghibásodások gyors elhárítása és eseti feladatok ellátása
  • Belső rendezvények esetén teremberendezés, bútormozgatás

Elvárások

  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóan és csapatban egyaránt hatékony munkavégzés

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Épületgépész végzettség vagy egyéb karbantartáshoz köthető szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok és munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!