Építőipari beszerelő állás Esztergom és környékén

TÉLIKERTEK tervezésével és kivitelezésével foglalkozó piacvezető megbízónk részére munkájára igényes ÉPÍTŐIPARI BESZERELŐ kollégákat keresünk megrendelési állományának növekedése miatt.

Munkavégzés helye: a megrendelő helyszíne szerint változó, utaztatás, szállás, étkezés minden esetben megoldott.Telephely és raktár Esztergomban található.

Jelentkezését önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • magas minőségű télikertek telepítése, összeszerelése
  • rakomány kezelése, pakolása, rögzítése, ellenőrzése

Elvárások

  • szakmunkás és / vagy technikusi végzettség
  • preferáltan nyílászárók vagy egyéb szerelésekben való gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  •  Esztergom környéki lakóhely.
  •  több mint 10 éves szakmai tapasztalat előny
  • bádogos lakatos, asztalos szakipari végzettség
  • angol/ német/ szlovák nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • változatos munkakörnyezet és munkakörülmények
  • családias környezet
  • jó minőségű munkaruházat
  • rugalmas munkáltató

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott