Raktári és árukiszedői feladatok ellátására munkatársat keresünk Esztergomban

Az esztergomi Webmaxx Stúdió Kft. fiatal férfi munkaerőt keres (lehet pályakezdő is) RAKTÁRI ÉS ÁRUKISZEDŐI FELADATOKRA azonnali kezdéssel.

Jelentkezési mód: amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjeleölésével 2022. április 10-ig a hr::at::webmaxx::dot::hu címre

Feladatok

  • Raktározási, árumozgatási feladatok ellátása
  • Beérkező áru ellenőrzése, mennyiségi átvétel
  • Raktári bizonylatok vezetése
  • Rendelések összekészítése, kiszállítások előkészítése

Elvárások

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó állóképesség és fizikum

Előnyök

  • Targonca jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkaviszony
  • Egy műszakos, 8 órás (8-16 óra) munkarend
  • Versenyképes, személyre szabott juttatási csomag
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott