Kereskedelem, értékesítés

Értékesítési asszisztens állás Esztergomban

Munkavégzés helye: Esztergom
2020. 04. 27. 11:43

Értékesítési asszisztens munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Új Ügyfelek felkutatása
  • Hideghívások indítása - (nem pénzügyi, nem biztosítási tevékenység, nem ingatlanértékesítéssel kapcsolatos munka)
  • Napi adminisztratív tevékenységek Excel táblák frissítése
  • Hirdetések megírása / feladása
  • Ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás régi és új Ügyfeleinkkel
  • Bejövő hívások kezelése: Udvarias telefonos kiszolgálás
  • Bejövő hívások kezelése: Annál is udvariasabb telefonos kiszolgálás
  • Termék adatlapok megírása, frissítése.
  • Adatbázisaink frissítése / javítása feltöltése.

Téged keresünk, ha:

  • Megbízható vagy. Szereted, ha a vezetőd az elvárások mellett a munkád is megbecsüli.
  • Ha optimista vagy és a pohár félig teli!
  • Ha pontos vagy odafigyelsz a munkádra, jól és mindig udvariasan kommunikálsz!

Várjuk jelentkezésed fizetési igény megjelölésével!

Munkavégzés helye: Esztergom / belváros.

Hétköznap : 08:00-16:00 -ig