Műszaki előkészítő kollégákat keresünk piliscsévi munkavégzésre

Bútorg Kft.
Piliscsév
2020. 04. 02.

Cégünk piliscsévi asztalos műhelyébe keres műszaki előkészítő Kollégákat. Fő profilunk asztalos és bútoripari termékek gyártása, üzemünk modern gépekkel felszerelt.

Feladatok

  • Gyártás előkészítése tervek alapján
  • Anyagszükséglet összeállítása
  • Árkalkuláció készítése pontos tervek alapján
  • Gyártási folyamatok kidolgozása

Elvárások

  • Minimum faipari technikusi végzettség, faipari felsőfokú végzettség előnyt jelent,
  • Elvárt számítás technikai ismeretek: AutoCad, Office alkalmazások

Előnyök

  • Német és / vagy angol nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Főállású munkalehetőség
  • Kreatív feladatok, melyek megvalósulását műhelyünkben követheti

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott