Üzleti adminisztrátor pozícióba kollégát keresünk Esztergomban

Üzleti adminisztrátor

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő külső partnerekkel és Ügyfelekkel.
  • Számlázási feladatok
  • Vevői dokumentáció, megrendelések/ bejövő hívások kezelése / ajánlatok készítése
  • Árváltozások nyomon követése és karbantartása
  • Adminisztratív projektekben való részvétel
  • Hirdetések felöltése, karbantartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • mosolygás,
  • optimista vidám személyiség legyél.

Munkavégzés helye: Esztergom Bajcsy utca.

Ha szeretnél csatlakozni egy fiatalos céghez, ahol az egyik legfontosabb mérce a jókedv, és az ügyfelek lehető legjobb kiszolgálása jelentkezz hozzánk.

Amit kínálunk:

  • Normális vezetőség, akiknek a legfontosabb a vevői elégedettség után a Te elégedettséged!
  • Versenyképes fizetést.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!