Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző álláslehetőség Esztergomban

Az Esztergomi Köztisztasági NP Kft. felvételt hirdet Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző munkakörbe.

Küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés, kapcsolódó analitikák vezetése
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása
  • Bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • Havi, negyedéves és éves statisztikák elkészítése
  • Munkaszerződések, módosítások, tájékoztatók készítése
  • Munkaügyi iratok rendszerezése, kezelése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • Egyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Bérszámfejtési gyakorlat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • Szakirányú végzettség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános