Tapasztalattal rendelkező fuvarszervező munkatársat keresünk

Tagscherer Kft.
Leányvár
2019. 12. 06.

1996 óta működő családi vállalkozás tapasztalattal rendelkező fuvarszervező munkatársát keresi saját tehergépjárművek irányítására (belföldön).

Munkavégzés helye: Leányvár

Részletek és jelentkezés esetén keresd Tagscherer Józsefet: +3630/ 93 473 38, vagy küld önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

(Kérlek ne facebook-on jelentkezz, mert minimális adatot jelenít meg)️

Feladatok

  • Belföldi fuvar megrendelések fogadása, megszervezése, és számítógépes rögzítése.
  • Napi fuvarfeladatok kiosztása, szükség esetén optimális fuvarátszervezés.
  • Ügyfelekkel, megrendelőkkel való kapcsolattartás.
  • Sofőrök folyamatos felügyelete, koordinálása műholdas nyomkövető segítségével.
  • A szállítmányozáshoz szükséges adminisztráció elvégzése, Ekáer rendszer használata.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Gyors döntéshozatali képesség.
  • Legalább középfokú végzettség, szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családias légkör,
  • Versenyképes jövedelem megegyezés szerint ,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános