Összeszerelő munkatársat keresünk napi 8 órában

Summit D & V Kft.
Esztergom
Bruttó 260 000 Ft / hónap
2019. 10. 08.

Ha kitartó, céltudatos és jó csapatjátékos vagy, valamint hosszú távú munkát keresel egy megbízható cégnél, akkor ez a hirdetés neked szól!

Munkaidő:

  • napi 8 óra / heti 40 óra

(a munkaközi szüneteket le kell dolgozni)

Munkarend:

  • 2 műszak

06:00 – 14:50

14:55 – 23:45

Feladatok

  • Autó alkatrészeket fogsz összeszerelni és sorba rendezni szerelési utasítás alapján

Elvárások

Nem mi vagyunk számodra az ideálisak, ha:

  • nem rendelkezel általános iskolai végzettséggel
  • gondot okoz a mindennapi rutin betartása

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezést további bónuszokkal és juttatásokkal
  • hosszú távú munkalehetőséget egy biztos vállalati háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • a munkavégzés tiszta, rendezett környezetben, családias légkörben zajlik
  • ha fejlődni szeretnél, mi ezt támogatjuk
  • élvezd nyugodtan az életet akár itthon, akár nyaralás alatt - 24 órás csoportos élet- és balesetbiztosítást kapsz a világ összes országára
  • a munkábajárásodról is gondoskodunk vállalati buszjáratainkkal

(Esztergom, Dorog, Tát, Tokod, Tokodaltáró, Nagysáp, Sárisáp, Csolnok, Kesztölc, Dömös, Pilismarót, Annavölgy, Piliscsév, Párkány, Ebed, Nána, Helemba, Szőgyén, Kőhídgyarmat)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!