Szakmunka

Asztalos munkakörben álláslehetőség esztergomi nyílászárógyártó cégnél

Munkavégzés helye: Esztergom
Fizetés: Bruttó 1000 - 2000 / óra
2019. 09. 27. 09:46

Esztergomi nyílászárógyártó cég kínál munkalehetőséget akár gyakorlattal rendelkező, akár kezdő asztalosoknak, vagy famubkában jártas ügyeskezű álláskeresőknek.

Családias hangulat, 8 órás bejelentett munkahely, akár 250.000-300.000,- Ft-os fizetés.

  • "Jelentkezem" gombra kattintva,vagy
  • 0620 960 89 88

Feladatok:

  • Nyílaszárógyártáshoz kapcsolódó famunkák elvégzése, felületkezelés, nyílászárók beszerelése.

Elvárások:

  • Jó manuális készség, asztalosgépek ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány előny.

Előnyök:

  • Tapasztalat a faipari munkában
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, egyénii igényeket jól kezelő kisvállalkozás,
  • Családias hangulat
  • Túlóralahatőség
  • Bejárástámogatás
  • Biztos, bejelentett minkahely.
  • Akár 250.000-300.000.- Ft- os fizetés