Operátori állás Esztergomban versenyképes fizetéssel

Commandante del Toro Kft.
Esztergom
Nettó 900 Ft - 1 000 Ft / óra
2019. 02. 14.

Munkatársakat keresünk!

Esztergomba, autóipari beszállítóhoz keresünk kollégákat, összeszerelő operátor munkakörbe,12 órás munkarendbe.

Versenyképes fizetés, főállású bejelentett munkaviszony, szabad hétvége,rugalmasan alakítható beosztás.

Előrelépési lehetőség.

Ingyenes céges buszjárat, Esztergom környékieknek útiköltség térítés,szükség esetén ingyenes szállást tudunk biztosítani.

A fizetésre jelenléti, és teljesítmény bónusz, túlórázás esetén túlóra pótlék jár.

Tesztírásra jelentkezni a , 70-4907233 -as telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Műanyag alkatrészek összeszerelése, kézi, illetve automata gépek segítségével.

Elvárások

  • Alapfokó iskolai végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, főállású bejelentett munkaviszony, szabad hétvége,rugalmasan alakítható beosztás.
  • Előrelépési lehetőség.Ingyenes céges buszjárat, Esztergom környékieknek útiköltség térítés,szükség esetén ingyenes szállást tudunk biztosítani.
  • A fizetésre jelenléti, és teljesítmény bónusz, túlórázás esetén túlóra pótlék jár.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott