Esztergomban részmunkaidős álláslehetőség takarítógép kezelői munkakörben

Logisztikai csarnokok gépi takarítását kell elvégezni, heti 5 órás takarítást igényel.

Elsősorban esztergomi, nyugdíjas lakosok jelentkezését várjuk.

Érdeklődni önéletrajzzal emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy telefonon hétfőtől-péntekig 8-16 óra között a  06-33/314-379 -es számon.

Feladatok

Munkavégzés helye:

  • Esztergom ipari park területén, logisztikai csarnokok gépi takarítása.
  • A munkavégzés helyét autóbusz közlekedés nem érinti, a bejárást egyénileg kell megoldani. A gépi takarítás két helyszínen történik, a két helyszín kb. 50 méter távolságra van egymástól.

Elvárások

  • A takarítás ideje alatt a csarnokban folyamatos targonca mozgás zajlik, a csarnokban a közlekedési előírásokat be kell tartani.

Előnyök

  • A munkakör betöltéséhez gépkocsivezetői, targoncavezetői ismeret előnyt jelent.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános