Karbantartó kollégát keresünk Esztergomban

A Szent Adalbert Központ karbantartó kollégát keres teljes munkaidőben (heti 40 órában), ingatlanoknál felmerülő karbantartási munkák végzésére.

Feladatok:

  • Karbantartási feladatok elvégzése, épületek állagmegóvása
  • Meghibásodások gyors elhárítása és eseti feladatok ellátása
  • Belső rendezvények esetén teremberendezés

Elvárások:

  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önállóan és csapatban egyaránt hatékony munkavégzés

Előnyök:

  • Villanyszerelő, vagy
  • Épületgépész, vagy
  • Egyéb karbantartáshoz köthető szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok és munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldeni!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános