Fizikai, segéd, betanított munka

Munkatársakat keresünk ablakgyártó üzemünkbe

Munkavégzés helye: Esztergom és környéke
2019. 08. 29. 10:56

Esztergom vonzáskörzetében lévő alumínium nyílászáró gyártó üzemünkbe keresünk DOLGOZNI AKARÓ, önmagára és munkájára is igényes munkatársat.

Feladatok:

  • nyílászáró gyártó gépekkel (szabász-, maró-, stancoló gépek), kézi szerszámokkal, sablonokkal történő munkavégzés, alumínium profilok megmunkálása,
  • alumínium nyílászárók összeszerelése, vasalása, üvegezése,
  • gyártmánytervben szereplő konkrét utasítások szerinti munkavégzés.

Elvárások:

Az ideális kolléga-jelöltünk az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • kiváló műszaki érzéke és/vagy végzettsége van (pl.: lakatos, asztalos stb.),
  • önállóan tudja végezni munkáját, amihez minden segítséget megkap,
  • van 'B' kategóriás jogosítványa,
  • tiszta, józan életű.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • KIEMELKEDŐ FIZETÉS!!!
  • Folymatos szakmai továbbképzés.
  • Rugalmas vezetőség.