Munkatársakat keresünk ablakgyártó üzemünkbe

SOS Ablakgyártó Kft.

2019. 08. 29.

Esztergom vonzáskörzetében lévő alumínium nyílászáró gyártó üzemünkbe keresünk DOLGOZNI AKARÓ, önmagára és munkájára is igényes munkatársat.

Feladatok

  • nyílászáró gyártó gépekkel (szabász-, maró-, stancoló gépek), kézi szerszámokkal, sablonokkal történő munkavégzés, alumínium profilok megmunkálása,
  • alumínium nyílászárók összeszerelése, vasalása, üvegezése,
  • gyártmánytervben szereplő konkrét utasítások szerinti munkavégzés.

Elvárások

Az ideális kolléga-jelöltünk az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:

  • kiváló műszaki érzéke és/vagy végzettsége van (pl.: lakatos, asztalos stb.),
  • önállóan tudja végezni munkáját, amihez minden segítséget megkap,
  • van 'B' kategóriás jogosítványa,
  • tiszta, józan életű.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • KIEMELKEDŐ FIZETÉS!!!
  • Folymatos szakmai továbbképzés.
  • Rugalmas vezetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető