Udvaros állás az Esztergomi Belvárosi Óvodában

Az Esztergomi Belvárosi Óvoda határozatlan időre, napi 8 órában munkatársat keres         udvaros munkakörbe

Munkavégzés helye:       Esztergom, Bottyán J. u. 7.
                                          Esetenként: Pilisszentléleki Óvoda

Bérezés:   az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló
  1992. évi XXXIII. Törvény rendelkezési az irányadóak.

  A munkakör 2019. július 29. napjától tölthető be.

Jelentkezni lehet önéletrajz megküldésével.
  Email: "JELENTKEZEM" gombra kattintva
  Személyesen, postán: Esztergom, Bottyán J. u. 7.
  Kapcsolattartó: Farkasné Schmidt Mária óvodavezető (06-30-947-0916)

Feladatok

 Feladata: az intézményhez tartozó udvar és zöldfelületek karbantartása,  kisebb javítási, karbantartási munkák elvégzése

Elvárások

Pályázati feltételek: 8 általános, magyar állampolgárság, betöltött 18. életév, erkölcsi bizonyítvány

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!