Mérnök, műszaki, villamossági

Minőségbiztosítási mérnöknek állás Esztergom angol/német nyelvtudással

Munkavégzés helye: Esztergom és környéke
2014. 10. 28. 09:48

Ügyfelünk nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az autóiparban. Az alábbi pozícióba keresünk kollégát esztergomi székhelyükre:

Minőségbiztosítási Mérnök

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás;
  • Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése;
  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése;
  • Auditok és belső minőségügyi problémák megoldása;
  • A minőségirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása a vevői követelmények alapján;
  • Minőségtervezés az új termékek bevezetése során (FMEA, CP).

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Autóipari gyártó cégnél, minőségügyi területen szerzett 2-3 éves gyakorlat;
  • Minőségtervezésben szerzett szakmai tapasztalat (APQP, PPAP);
  • Autóipari követelmények ismerete (8D,5M,SPC,MSA);
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre;
  • Határozottság, terhelhetőség, utazásra való hajlandóság;
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség;
  • Angol/német nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 55.704-es referenciaszámra, az info-bp@isg.com e-mail címre.

Látogassa meg honlapunkat career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.
ISG Personalmanagement Kft.
H-1023 Budapest, Bécsi út 3-5
Lucza Krisztina, Tel: +36 1 326 16 99
eMail: krisztina.lucza@isg.com