Mérnök, műszaki, villamossági

Fröccsüzemi technológus munka esztergomi cégnél

Munkavégzés helye: Esztergom
2013. 11. 21. 12:53

Nemzetközileg elismert, elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére

fröccsüzemi technológus
munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Fröccsöntő technológiák optimalizálása, és folyamatos felülvizsgálata
  • A szerszámpróbák elvégzése
  • Karbantartási utasítások kidolgozása
  • Reklamációk kezelése
  • Robotok, és perifériák üzemeltetése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Fröccsöntési technológiai ismeretek, szerszámok ismerete
  • Fröccsöntési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Bejárási vagy albérleti támogatás
  • Melegétkezési támogatás
  • Karácsonyi prémium
  • Ingyenes nyelvoktatás és sportolási lehetőség

Jelentkezés módja: részletes szakmai önéletrajzzal az alábbi email-címen: jelentkezes@mediatorpolleo.com vagy közvetlenül tanácsadónknál.
Kapcsolattartó: Palincsák Enikő, HR tanácsadó
Email: palincsak.eniko@mediatorpolleo.com