Iskolatitkár állás Esztergomban teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Esztergom
2019. 01. 03. 11:14

Az Esztergomi Kolping Katolikus Középiskola álláspályázatot hirdet iskolatitkár munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű jogviszony.

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

  • Esztergomi Kolping Katolikus Középiskola, 2500 Esztergom, Petőfi Sándor utca 22.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Az iskola iskolatitkári feladatainak ellátása.

Illetmény és juttatások:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a „2012. évi I. törvény a munka törvénykönyvéről” rendelkezései az irányadók (nem közalkalmazotti jogviszony).

Pályázati feltételek:

  • Középfokú iskolai végzettség, középszintű számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, internethasználat).
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Iskolatitkári végzettség, iskolatitkári munkakörben szerzett tapasztalat, gazdasági ismeretek.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

  • 2019. január 15.

A pályázat benyújtásának határideje:

  • 2019. január 8.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Személyesen (Esztergomi Kolping Katolikus Középiskola, 2500 Esztergom, Petőfi Sándor utca 22.)

vagy

  • elektronikus úton (a kolping@invitel.hu e-mail címre).

A pályázati kiírással kapcsolatban további információt a 06/33/520-165-ös telefonszámon lehet kérni.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.kolping-egom.hu honlapon szerezhetnek az érdeklődők.