Közgazdaság, bank, biztosítás

Biztosítási tanácsadó munkatársat keresünk Esztergomban

Munkavégzés helye: Esztergom
2018. 11. 20. 10:34

Az Aegon megbízott partnere az esztergomi irodájába Tanácsadó, Ügyfélkapcsolati munkatársakat keres.

Feladatok:
• Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel,
• Szerződéskötés és gondozás,
• Adminisztráció.

Amit kínálunk:
• Dinamikus, fiatalos csapat,
• Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
• Stabil, hosszú távú munka, karrier lehetőség,
• Rugalmas munkaidő,
• Díjmentes, magas színvonalú képzés,
• 3 hónapos aktív pályára állítás,
• Tehetséggondozó programok (Folyamatos fejlődés biztosítása!)

Akit keresünk:
• Egy sokoldalú, pozitív hozzáállású, rugalmas, vállalkozó szellemű személyiséggel rendelkező önálló munkavégzésre képes,
• Rendelkezik középiskolai érettségi bizonyítvánnyal,
• Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Előny:
• B” kategóriás jogosítvány,
• biztosítónál vagy alkusznál szerzett, biztosítási értékesítési tapasztalat,
• Biztosításközvetítői Hatósági Vizsga (BOI)
• Pénzügyi Hatósági vizsga (PSZÁF)
• Diploma

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Ha úgy érzed, köztünk a helyed küld el a fényképes önéletrajzod irodaimunka762@gmail.com e-mail címre.