Betanított, fizikai munka

Operátor munkakörbe kollégát keresünk Esztergom és környékén

Munkavégzés helye: Esztergom és környéke
2018. 11. 07. 13:53

Sped-PackKft

Operátorokat keres akár azonnali kezdéssel!

Kezdő Bruttó Havi Bér: 188.000Ft/hó (bruttó óra bér:1039Ft)

Elsőbbséget élveznek az Esztergom kertváros-Tokod üveggyár-Tokod-Tokodaltáró-Dorog-Tát, valamint a Nána-Kőhídgyarmat-Kéménd-Bény térségből jelentkezők.

Ingyenes buszjárat útvonala: Esztergom-Dorog-Tát-Tokod-Bény-Kőhídgyarmat-Nána-Esztergom

A MUNKAVÉGZÉS SZEMÉLYESEN MEGTEKINTHETŐ A CÉG TELEPHELYÉN! TESZT ÍRÁS NINCS!

Elvárások:
• min 8 osztályos végzettség
• jó kézügyesség

Feladatok:
• csomagoló anyag gyártása, ragasztás, hajtogatás, szortírozás

Amit kínálunk:
• azonnali munkakezdési lehetőség
• versenyképes jövedelem
• ingyenes céges buszjárat vagy útiköltség-térítés
• 8 órás munka 2 műszakos munkarendben
• hosszú távú munkalehetőség
• előre lépési lehetőség
• családias légkör
• segítőkész környezet

Kapcsolatfelvétel: allas@spedpack.hu vagy a 06-70-934-4930 telefonszámon, munkanapokon.