Pénzügy, számvitel, kontrolling

Esztergomban könyvelő munkakörbe kollégát keresünk

Munkavégzés helye: Esztergom
2018. 10. 25. 06:11

Könyvelő irodába könyvelőt keresek.

Feladatok:

  • Bizonylatok kontírozása, rögzítése, adóbevallások előkészítése

  • beszámoló készítésében való részvétel, zárlati teendők, egyeztetések elvégzése,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfelek által kért jelentések, kimutatások elkészítése.

Elvárások

  • Könyvelési területen szerzett gyakorlat

Előnyök

  • RLB-60 program használata,
  • bérszámfejtés ismerete.

Amit nyújtunk

  • Stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • versenyképes jövedelem,
  • sokrétű, érdekes feladat,
  • kis létszámú iroda, családias légkör,
  • rugalmas munkaidő,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Esztergom

Jelentkezni lehet a egomkonyveles@freemail.hu email címen.