Egyéb munkalehetőségek

Esztergomban telephelyvezető állás

Munkavégzés helye: Esztergom
2018. 09. 11. 12:59

Az Esztergomi Köztisztasági Szolgáltató Nonprofit Kft. esztergom- kertvárosi telephelyére munkatársat keres TELEPHELY VEZETŐ pozíció betöltésére

Főbb feladatok:

  • hulladék kezelő telep munkájának – tervezése – szervezése – irányítása – értékelése
  • jogszabályi követelményeknek megfelelő működés biztosítása
  • környezetvédelmi előírások betartása, betartatása, ellenőrzése
  • 35 fős állomány (sofőrök, rakodók) irányítása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word,Excel,Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Fényképes önéletrajzokat a bérigény megjelölésével a penzugy@eszkozkft.hu e-mail címre várjuk.