Pénzügy, számvitel, kontrolling

Álláslehetőség mérlegképes könyvelő pozícióban Esztergomban

Munkavégzés helye: Esztergom és környéke
2018. 09. 11. 09:23

Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, regisztrált mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Cégek teljes körű könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások, beszámolók előkészítése, elkészítése. Egyéb jelentések, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a könyvvizsgálatoknál
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Előnyt jelent:

  • Bérszámfejtésben és munkaügyben szerzett tapasztalat
  • Novitax program ismerete

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői szakirányú végzettség (vállalkozási szakon), PM regisztráció
  • Minimum 3 – 5 év szakmai gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
  • Releváns számviteli és adótörvények ismerete

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével az alábbi címen lehet: igazgato@strigonium.hu