Egyéb munkalehetőségek

A PEMÜ Zrt munkatársakat keres kiemelt habosító munkakörbe.

Munkavégzés helye: Esztergom
2018. 08. 28. 13:22

Rendkívüli lehetőség, limitált felvételi szám!

Elvárások: megbízhatóság, jó együttműködő képesség, terhelhetőség.

Feladatok: poliuretán gépek kezelése három műszakban.

Amit kínálunk: kereseti lehetőség minimum bruttó 300 000 Ft-tól munkavégzéstől függően, túlóra lehetőség, személyes fejlődési lehetőség, képzések támogatása, munkásbusz 3 műszakban( Esztergom-kb, Dorog, Úny, Keszttök, Leányvár, Piliscsév, Pilisjászfalu, Piliscsaba, Dág, Tinnye, Annavölgy, Sárisáp, Máriahalom településekről) , szükség esetén lakhatás biztosítása, munkaruha, étkezési jegy elérheti a 20 000 Ft/hó összeget, év végi jutalom, iskolakezdési juttatás, negyedéves bónusz elérheti a 15 000 Ft/hó összeget, rendezvényeken való részvétel( családi majális, mikulás ünnepség ajándékkal, karácsonyi ünnepség)