Gyártás, termelés

Nehézgépkezelő álláslehetőség a Lábatlani Vasbetonipari Zrt-nél

Munkavégzés helye:
2018. 07. 18. 14:35

A Lábatlani Vasbetonipari Zrt. munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe:

  • nehézgépkezelő

Feladatok:

  • betonkeverő gépek kezelése

Elvárások:

  • OKJ-s végzettség
  • Minőség iránti elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kereseti lehetőség az első hónap után:
  • Egy műszakos munkarendben bruttó 235 000 Ft.
  • Több műszakos munkarendben bruttó 270 000 Ft.
  • Szakirányú képzések lehetősége
  • Túlóra lehetőség
  • + havi nettó 28 000 Ft cafeteria + iskolakezdési támogatás

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a hr@railone.hu email címen, vagy személyesen a gyár HR osztályán: 2541 Lábatlan, Rákóczi út 1.