Kereskedelem, értékesítés

Építőanyag értékesítő munkalehetőség Leányváron

Munkavégzés helye: Leányvár
2018. 04. 25. 12:58

Tagscherer építőanyag-kereskedés munkatársat keres Értékesítő munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Lakossági, és kivitelezői ügyfélkör kiszolgálása, szakmai tanácsokkal való ellátása
  • Árajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése
  • Megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
  • Esetleges vevői reklamációk intézése
  • Számlázás, pénztárkezelés

Álláshoz tartozó elvárások:

  • min. 1-3 éves építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Vevőorientált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság, udvariasság
  • Határidők betartása
  • min. középiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, teljes munkaidős, stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmailag elismert, folyamatosan fejlődő cég

JELENTKEZZ, HA SZERETNÉL

  • hosszútávú munkalehetőséget
  • fix munkaidőt és
  • versenyképes, biztos jövedelmet!

Ehhez nem kell mást tenned, mint elküldened fényképes önéletrajzodat az allas@tagscherer.hu email címre, vagy hívd a +3630/ 40 721 63 -as telefonszámot.