Pénzügy, számvitel, kontrolling

Bérszámfejtő, munkaügyi ügyintéző állás Esztergomban, minimum középfokú végzettséggel rendelkezőknek

Az Esztergomi Köztisztasági Szolgáltató Nonprofit Kft. munkatársat keres BÉRSZÁMFEJTŐ, MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ pozíció betöltésére

Főbb feladatok:

  • munkaügyi dokumentumok előkészítése
  • bérszámfejtés, bevallások elkészítése
  • táppénz, gyáp igénylések benyújtása
  • egyeztetések
  • napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word,Excel,Office)
  • önálló munkavégzés

Fényképes önéletrajzokat a penzugy@eszkozkft.hu e-mail címre várjuk.