Mérnök, műszaki, villamossági

Diplomás gépészmérnök munkalehetőség Dorogon "B" kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye: Dorog
2016. 10. 18. 09:59

Feladatok:

  • Egyedi raktártechnikai- technológiai berendezések számítógépes tervezése, fejlesztése, dokumentálása
  • Anyagigények összeállítása
  • Gyártási rajzok elkészítése
  • Részvétel a gyártási folyamat koordinálásában
  • Legyártott termékek minőségi ellenőrzése, igény szerinti továbbfejlesztése

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség, megszerzett diploma
  • Legalább egy 3D tervezőprogram készség szintű ismerete (Auto-Cad/Catia/Inventor)
  • Szakmájára, munkájára igényes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyt jelent:

  • Lemezmegmunkálásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Német/Angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat várunk a magazin@acsi.hu e-mail címre.