Csomagolástechnikai betanított operátor munkatársat keresünk Esztergomban

Sped-Pack Kft.
Esztergom
2021. 06. 15.

Egyszerű, betanított operátori munka

Hirdető: SPED-PACK KFT.

Munkakör megnevezése: Csomagolástechnikai betanított operátor

Szakterület megnevezése: Papírcsomagolóanyag ipari gépkezelő, könnyű segédmunka

Munkavégzés helye: Esztergom

Cégleírás:

Cégünk megváltozott munkaképességű munkavállalókat keres egyszerű könnyű-csomagolóanyag gyártási munkák ellátására, gépek indítására/leállítására, betanított
operátor munkakörbe.
A megváltozott munkaképességű személyeket előnyben részesítjük az adott munkakör intenzitása ismeretében.

Feladatok

  • Egyszerű csomagolóanyag gyártási munkák ellátása. (csomagolás, szortírozás, ragasztás, rakatolás, hajtogatás, stb.)

Elvárások

  • Monotónia tűrés

Amit kínálunk

  • Munkavégzés időtartama: maximum napi 8 óra

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott