Informatika, telekommunikáció

Rendszergazda állás Piliscséven

Munkavégzés helye: Piliscsév
2020. 10. 26. 09:22

Rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Online termékek üzemeltetése
  • Linux alapú rendszerek kezelése
  • Szerverüzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Napi rendszergazdai feladatok ellátása
  • Hibák analizálása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Új technológiák tesztelése, bevezetése
  • Rendszerek finomhangolása, teljesítményoptimalizálás
  • IT támogatás nyújtása szoftveres, hardveres kérdésekben.
  • Biztonsági mentések menedzselése
  • 2 telephelyen (Budapest, Esztergom) időszakosan a fentebb leírt feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Linux környezetben minimum 3 éves rendszergazdai tapasztalat (leginkább Debian)
  • Valamilyen scripting nyelv ismerete
  • SQL szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (MySQL, PostgreSQL)
  • Webszerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat (apache, nginx)
  • Mail szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Exchange)
  • Windows és Mac OS X operácios rendszerek ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • Szándék és alkalmasság 25kg-os szerverek időszakos emelésére
  • Csapatjátékos és gyors problémamegoldó
  • Kitűnő írott és verbális kommunikációs képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hálózat üzemeltetés
  • Tűzfal szabályok kezelése
  • Különböző virtualizációs platformok ismerete (KVM, XEN, Hyper-V, VmWare,…)
  • Különböző CMS-ek ismerete (Wordpress, Prestashop)
  • NAS üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Alapos IP hálózati ismeretek
  • Nagy terhelésű weboldalak üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős szerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat, modern munkahelyi környezet
  • Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség

Egyéb információk az állásról:

Elsősorban Piliscsévről és környékéről várunk jelentkezőket.

Jelentkezési határidő: 2020.11.30.

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

  • 2519 Piliscsév, Topol u. 3.