Informatika, telekommunikáció

Szervizes és informatikai feladatok ellátására munkatársat keresünk Esztergomban

Munkavégzés helye: Esztergom
2020. 07. 21. 13:41

Az esztergomi Webmaxx Stúdió Kft. fiatal férfi munkaerőt keres (lehet pályakezdő is) SZERVIZES ÉS INFORMATIKAI FELADATOK ELLÁTÁSÁRA azonnali kezdéssel.

Jelentkezési mód: amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjeleölésével 2020.08.02-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Ügyfeleknek telefonos segítségnyújtás, Help-Desk
  • Javításra beérkező vonalkódtechnikai eszközök átvizsgálása, gyártói szervizbe küldése
  • Gyártói szervizzel és ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Cégen belül a kollégáknak IT segítség nyújtása
  • Rendszergazdával való kapcsolttartás

Elvárások:

  • Alapos számítástechnikai hardverismeret
  • Szoftver telepítés, beállítási gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízható önálló feladatmegoldás
  • Segítőkész, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Vonalkódtechnikai eszközök ismerete
  • Fogékonyság az újdonságok iránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkaviszony
  • Egy műszakos, 8 órás (8-16 óra) munkarend
  • Versenyképes, személyre szabott juttatási csomag
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos csapat