Vendéglátás

Szakács kollégát keresünk esztergomi catering szolgáltatásunkhoz

Munkavégzés helye: Esztergom
2020. 06. 17. 08:18

Pizza Casa Luigi Éttermek fejlesztés miatt felvételt hirdet pizza szakács pozícióra.

Az állás több éttermünkben, illyetve catering szolgáltatásunkban is betölthető.

Feladatok:

  • Napi előkészületek a konyhai vezető irányításával
  • Rendelési igények elkészítése
  • Munkaterület tisztán tartása, takarítási rendek betartása
  • Konyhai eszközök mosogatása
  • Áruátvétel, és elpakolás

Elvárások:

Minimális elvárások:

  • ismerd a munkakezdés fogalmát és a felelősséget
  • legyél ápolt, ismerd a munkahelyi öltözködés alapszabályait
  • legyél nyitott és fogadd el, hogy amit eddig nem csináltál abban más tanítani fog
  • vállald a 12 órás műszakot

Előnyök:

  • Tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség egy 17 éve működő vállalkozásban
  • folyamatos fejlődési és szakmai előrelépési lehetőségek vállalkozáson belül
  • 1 hónapos próbaidő, betanulás alatt hazavihető összeg ~ 200.000 Ft / hó
  • Önálló munkavégzésre alkalmas munkakörét teljes körben ellátó pizza szakács ~ 270.000 Ft / hó
  • Fizetésen felül cafetéria juttatás évi ~ 450.000 Ft
  • Lehetőségeken belül rugalmas beosztás