Egészségügy, gyógyszeripar

Esztergomi egyházi fenntartású idősek otthona Osztályvezető ápoló munkatársat keres

Munkavégzés helye: Esztergom
2020. 06. 08. 16:08

Esztergomi egyházi fenntartású idősek otthona Osztályvezető ápoló munkatársat keres!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • az ápolási - gondozási tevékenység szervezése, irányítása,
  • ápolási-gondozási tevékenység helyes gyakorlata, az intézményi elveket követi
  • a gondozó személyzet beosztását tervezi
  • betartja és a betartatja az intézmény egész területén a higiénés szabályokat
  • biztosítja és felügyeli az ápolási/gondozási dokumentáció elkészítésének és alkalmazásának helyes gyakorlatát. Ellenőrzi és felel az ápolás, gondozás területén a jogszabályban előírt dokumentumok meglétéért, pontos vezetésért,
  • együttműködés az intézményben dolgozó orvosokkal (háziorvos, egyéb szakorvosok)
  • szükség szerint részt vesz a betegellátási, ápolási folyamatokban
  • ellenőrzi az intézmény Házirendjének betartását
  • felel a dolgozók munkaalkalmasságának, továbbá a dolgozók kötelező időszakos orvosi vizsgálatának meglétéért,
  • felelősen részt vesz az előgondozásban és a gondozási szükséglet vizsgálatban, a beköltözők fogadásában, az ellátottak állapotfelmérésében
  • a vezetőség tagjaként együttműködik az intézmény különböző szakterületeivel (alapellátások, mentálhigiénés/terápiás csoport, gazdasági csoport, élelmezési csoport, mosoda, stb.)

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (1/2000 3. melléklet alapján)
  • releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • pontos, körültekintő munkavégzés
  • vezetői készség, képesség megléte
  • kiváló kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, együttműködési készség
  • büntetlen előélet

Előnyök:

  • vezetői tapasztalat
  • szociális szférában/egészségügyben/ demenciával élőkkel szerzett tapasztala

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés
  • szakmai fejlődés lehetősége