Vevő-, ügyfélszolgálat

Kiadói (ügyfélszolgálati) munkatárs állás Piliscséven

Munkavégzés helye: Piliscsév
2020. 04. 30. 10:28

A Műszaki Könyvkiadó Kft. a hazai tankönyvpiac meghatározó szereplőjeként munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kiadói (ügyfélszolgálati) munkatárs

Főbb feladatok:

  • Bejövő telefonhívások fogadása és udvarias megválaszolása, tájékoztatás a kiadványokról
  • Vásárlói és számla reklamációk fogadása, panaszkezelés
  • E-mailes megkeresések megválaszolása, tájékoztatás
  • Vevői dokumentáció, árajánlatok készítése és kiküldése
  • Futárszolgálat (GLS) programjának használata, kiszállítás során megsérült termékek kárügyintézése, EKÁER ügyintézés
  • Időnként a megrendelt termékek raktári kiszedése, csomagolása, összekészítése szállításra
  • Webáruházzal kapcsolatos feladatok ellátása, termékadatok felrögzítése, bevételezés, számla kiállítása
  • A Kiadó egyedi online könyves rendszerével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Év végi leltárazásban való részvétel
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, dokumentumok és táblázatok naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A Kiadó által forgalmazott termékpaletta megismerése, a beazonosításra szolgáló kódok elsajátítása
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Thunderbird levelezőprogram)
  • Megbízhatóság, döntésképesség és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
  • Hatékony kommunikáció szóban és írásban, helyesírási szabályok ismerete
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, ügyfélközpontúság és segítőkészség
  • Gyors betanulás, dinamikus munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kereskedelem vagy ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat, min.3 év
  • Bookstore készletkezelő program ismerete
  • Thunderbird levelezőprogram ismerete
  • GLS futárszolgálat programjának ismerete
  • Gyors és gépírás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős szerződés, 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat, modern munkahelyi környezet
  • Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség

Egyéb információk az állásról:

  • Elsősorban Piliscsévről és környékéről várunk jelentkezőket.
  • A Microsoft Office és a levelező program használatának képességét teszteljük!
  • Jelentkezési határidő: 2020.05.30.

Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

  • 2519 Piliscsév, Topol u. 3