Egyéb munkalehetőségek

Kereskedelmi-raktározási munkatársnak állás Piliscséven

Munkavégzés helye: Piliscsév
2020. 10. 08. 16:14

A Műszaki Könyvkiadó Kft. a hazai tankönyvpiac meghatározó szereplőjeként munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Kereskedelmi (számlázási, raktáros) munkatárs

Főbb feladatok:

  • Megrendelt termékek raktári kiszedése, csomagolása, összekészítése szállításra, futárszolgálat kezelőfelületén való felrögzítése
  • Számlák kiállítása, ellenőrzése
  • Bizományos elszámolások és nyilvántartásuk
  • Webáruházzal kapcsolatos feladatok ellátása, termékadatok felrögzítése, bevételezés
  • Raktárrendezés, év végi leltárazás
  • Bejövő telefonhívások fogadása és udvarias megválaszolása, tájékoztatás a kiadványokról
  • Vásárlói és számla reklamációk fogadása, panaszkezelés
  • E-mailes megkeresések megválaszolása, tájékoztatás
  • Vevői dokumentáció, árajánlatok készítése és kiküldése
  • Futárszolgálat (GLS) programjának használata, kiszállítás során megsérült termékek kárügyintézése, EKÁER ügyintézés
  • A Kiadó egyedi online könyves rendszerével kapcsolatos feladatok ellátása
  • A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, dokumentumok és táblázatok naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Megbízhatóság, döntésképesség és nagyfokú önállóság szükséges a feladatok ellátásához
  • Gyors betanulás, dinamikus munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, határidők betartása, precizitás a kiadói kódok használata során
  • A raktárban létra használata a magasabb szinteknél kötelező, így a tériszony kizárja az alkalmasságot (teszteljük)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kereskedelem vagy adminisztráció területén szerzett tapasztalat, min. 3 év
  • Bookstore készletkezelő program ismerete
  • Raktározási-, raktárvezetői tapasztalat
  • Logisztikai végzettség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat, modern munkahelyi környezet
  • Szakmai ismeretek bővítése, fejlődési lehetőség

Egyéb információk az állásról:

  • Elsősorban Piliscsévről és környékéről várunk jelentkezőket!
  • Jelentkezési határidő: 2020.11.10.
  • Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

  • 2519 Piliscsév, Topol u. 3