Raktározás, logisztika

Gépkocsivezető-áruterítő munkakör betöltésére cégünk munkatársakat keres

Munkavégzés helye: Esztergom
Fizetés: Nettó 50000 - 75000 / hét
2019. 07. 15. 15:25

Gépkocsivezető-áruterítő munkakör betöltésére cégünk Munkatársakat keres budapesti kiszállítással.

Feladatok:

  • Általunk gyártott szikvíz termékek kiszállítása Budapest meghatározott területén;
  • A szállítást megelőzően a termékek gépkocsira rakodása, feltöltési munkák elvégzése;
  • Telephelyre visszaérkezvén az üres göngyöleg lepakolása;
  • A szállítási címekkel kapcsolatos napi dokumentáció elvégzése.

Elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • Önálló munkavégzés;
  • Jó fizikai erőnléti állapot;
  • Terhelhetőség.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Budapesti helyismeret;
  • Nem agresszív vezetési stílus;
  • Gépjármű épségére, tisztaságára fordított nagy figyelem.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkalehetőség;
  • Jó munkakörülmények;
  • Egyéni munktempóban végzett munkavégzés.