Egészségügy, gyógyszeripar

Ápolónő/szociális gondozó-ápoló állás Esztergomban

Munkavégzés helye: Esztergom
2019. 07. 05. 10:44

Esztergomi egyházi fenntartású idősek otthona keres folyamatos munkarendben OKJ végzettséggel rendelkező ápolónő munkatársat, szociális gondozót.

Segédápolót általános iskolai végzettséggel.

Ápolási folyamatoknak megfelelően a betegek ápolása, gondozása, segítése valamint napi dokumentáció vezetése.

Bérezés a Kjt. szerinti besorolás alapján történik.

További információ az intézményvezetőnél kérhető az alábbi telefonszámon: +36/20-828-9805

Állás típusa: Teljes munkaidő

Feladatok:

  • Betegek ápolása és gondozása.

Elvárások:

  • Empátia, segítőkézség

Előnyök:

  • Tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Egyszeri meleg étkezés,
  • munkaruha biztosítása.