Könyvelői álláslehetőség Esztergomban

Samoptic Kft.
Esztergom
2019. 06. 20.

Cégcsoportünk folyamatos növekedése miatt könyvelési osztályunkra keresünk munkatársat könyvelői pozícióba.

Feladatok

  • Társaságunk naprakész könyvelése
  • Vevő és szállítói számlák-, bank könyvelése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és bankokkal
  • Adóbevallások elkészítése és elektronikus beadása

Elvárások

  • Minimum középfokú pénzügyi-számviteli végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Azonnali munkakezdés
  • 1-2 éves pénzügy-számviteli területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés lehetősége, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott