Kereskedelem, értékesítés

Bolti eladó állás Esztergom Babits Könyvesboltban

Munkavégzés helye: Esztergom
2019. 06. 17. 09:31

A Műszaki Könyvkiadó Kft. a hazai tankönyvpiac meghatározó szereplőjeként munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Bolti eladó/Pénztáros

Főbb feladatok:

  • Vásárlók udvarias és színvonalas kiszolgálása, tanácsadás a vásárlóknak a termék kiválasztásához
  • Vevők tájékoztatása (szóban, telefonon, írásban), vevőpanaszok kezelése
  • Pénztárgép használata, számlák kiállítása, napi és havi zárások elkészítése
  • Készletkezelő és számlázó program precíz használata (Bookstore)
  • Vevői visszajelzések figyelése, jelzés a hiányzó termékekről a kereskedelmi részleg felé
  • Az eladótér áruval való feltöltése, a kínálat folyamatosan rendezése és az egyes időszakoknak megfelelő frissítése
  • Gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árak frissítése (címkézés) akció vagy árváltozás esetén
  • Év végi leltározásban való közreműködés
  • A bolt és a hozzátartozó helyiségek tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelem vagy adminisztráció területén szerzett tapasztalat, min. 3 év
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Megbízhatóság, döntésképesség és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
  • Gyors betanulás, dinamikus munkavégzés
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, nagyfokú precizitás (teszteljük!)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, lendületes csapat, modern munkahelyi környezet

Egyéb információk az állásról:

  • Jelentkezési határidő: 2019.07.14.
  • Fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a nettó fizetési igény megjelölésével várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:

  • Babits Mihály Könyvesbolt (2500 Esztergom, Aradi vértanúk tere 4.)